Як акредитувати освітні програми за новою моделлю?

Цьому навчалась делегація Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу у складі першого проректора Мандрика О. М., завідувача відділу аспірантури і докторантури Процюка В. Р., начальника навчального відділу Штанька Я. В., в. о. начальника відділу ліцензування та акредитації Стеліги І. І., професорів та доцентів різних кафедр університету.  Вони стали учасниками тренінгу «Акредитація освітніх програм за новою моделлю: сутність, перші уроки, шляхи вдосконалення», який розпочався в Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника 23 грудня і триватиме 2 дні.

Корисною інформацією ділились спікери заходу – президент Міжнародного фонду досліджень освітньої політики Фініков Т. В. та заступник міністра освіти і науки України (2016-2019 рр.), проф. Рашкевич Ю. М. Вони презентували напрацювання Міжнародного фонду досліджень, покликані новими підходами до проведення акредитації освітніх програм, давали корисні поради щодо підготовки до проведення акредитації освітніх програм за новими правилами, ділились досвідом роботи перших експертних груп, презентували їхні практичні кейси.

Відтак учасники заходу мали змогу подискутувати зі спікерами та  отримати відповіді на питання, які їх цікавили.