Це багато більше, ніж навчання

Відчути на собі атмосферу військових буднів, повправлятися у поводженні зі зброєю і влучності стрільби, продемонструвати рівень стройової підготовки, випробувати себе на силу й витривалість – все це змогли зробити першокурсники Коледжу електронних приладів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Саме для них з 10 по 14 червня 2019 року на базі кафедри військової підготовки ІФНТУНГ проводились військові збори. Захист Вітчизни – це для хлопців і дівчат не навчальна дисципліна в освітній програмі. Це – веління серця й громадянське покликання. А навчально-тренувальні заняття з військо-прикладних дисциплін – яскрава сторінка зі студентського життя. Приємна пам’ятка про неї – грамоти кафедри військової підготовки ІФНТУНГ, якими було відзначено кращих учасників зборів, які показали найвищі результати.