У галузі архітектури та містобудування визначились переможці ХХXІІ науково-практичної конференції студентів ІФНТУНГ

Вітаємо переможців ХХXІІ науково-практичної конференції студентів ІФНТУНГ у галузі архітектури та містобудування :

І місце:

Гук Олена (АМ-16-2) – «Архітектурно-розпланувальні принципи формування транспортно-пересадкових вузлів в ретроспективі світового досвіду» (Науковий керівник – к. арх., доцент Смадич І. П.)

Бойчук Оксана (АМ-18-1) – «Використання води, як елементу дизайну архітектурного середовища громадських просторів» (науковий керівник – к. арх., доцент Лукомська Г. В.)

ІІ місце:

Ковальчук Тетяна (АМм-19-1) – «Дослідження світової практики формування житлової архітектури адаптивного типу» (науковий керівник – к. арх., доц. Смадич І. П.)

Мартиненко Володимир (АМ-18-2) – «Типи найдавніших форм житла в сучасній архітектурі» (науковий керівник – старший викл. Скрипин Т. В.)

ІІІ місце:

Березовський Юрій (АМ-16-2) – «Вертикальні сади інтегровані у міський простір» (науковий керівник – старший викл. Скрипин Т. В.)

Коржак Христина (АМ-17-2) –  «Роль та значення малих архітектурних форм у міському середовищі» (науковий керівник – викл. Мелкомукова М. Г.)

Подяку оголошено студентам Ользі Генезі та Андрію Грижаку (АМ-17-1, науковий керівник – викл. Борсук Н. Г.), Василю Рудницькому (АМ-17-1, науковий керівник – викл. Мелкомукова М. Г.), Владиславу Дяченку (АМ-17-2) та Віталію Надразі (АМ-16-1), науковий керівник – викл. Василів Х. В., Ангеліні Дяків (АМ-17-1, науковий керівник – к. пед. н., доц. Волинська О.С.)