Університет відвідав регіональний менеджер компанії National Oilwell Varco

Минулого тижня кафедру буріння свердловин Інституту нафтогазової інженерії відвідав регіональний менеджер по Європі та Африці світового лідера з виробництва нафтогазового обладнання компанії National Oilwell Varco (NOV) Василь Збараський. Зустріч була організована за сприяння випускника кафедри – Андрія Лівінського (компанія ТОВ Endevour).

Запрошений гість прочитав цикл лекцій для студентів спеціальності «Гірництво» та  науковців університету.

На лекціях були розглянуті наступні питання:

• прийняття оптимальних рішень для забезпечення процесу буріння;
  • вибір типорозміру та дизайну доліт для конкретних умов буріння та виконання широкого спектру задач;
  • відпрацювання шарошкових, імпрегнованих, гібридних і PDC доліт;
  • діагностики та оцінки вібрації бурильної колони;
  •  основні проблеми, які можуть виникнути внаслідок небажаних вібрацій, також їх вирішення шляхом використання передових світових технологій.

Науковцем було представлено новітні конструкції PDC доліт компанії NOV та розглянуто функціональність і можливості ПЗ для вимірювання та аналізу вібрацій та фактичних вибійних параметрів буріння, а також інноваційні розробки вибійного обладнання для зниження вібрацій.

Деякі типи обладнання вже успішно використовується на родовищах України.