Студентів інженерно-екологічного інституту ІФНТУНГ відзначено серед призерів ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з екології

Команда студентів інженерно-екологічного інституту (директор – доц. Мазур М. П.) у складі Михайла Микицея, Олени Іванник та Володимира Чупи представляли Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу на ІІ-ому етапі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Екологія та (неоекологія)», який проводився наприкінці квітня 2016 року в Одеському державному екологічному університеті.

Наші студенти показали високий рівень підготовки і з-поміж більше 100 учасників з багатьох профільних ВНЗ України студент групи ПЕ-14-2 Михайло Микицей  посів 3-е місце. За високий рівень підготовки, виявлений у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з екології серед профільних ВНЗ, дипломами ІІІ ступеня нагороджені студенти ІЕІ Олена Іванник та Володимира Чупа.

Вітаємо Михайла і всю нашу команду з перемогою, бажаємо подальших успіхів.