Студентів ІЕІ відзначено на Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни "Екологічна безпека"

Cтуденти Інженерно-екологічного інституту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Микицей М., Юпин В., Цаволик М. взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Екологічна безпека», що відбувся на початку квітня 2017року  у Кременчуцькому національному університеті ім. М. Остроградського.  В Олімпіаді брали участь близько 80 студентів ВНЗ зі всієї України.

За результатами участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Екологічна безпека» конкурсні результати Юпин Василини та Цаволик Марії  були відзначені дипломами Оргкомітету II ступеня «За високий рівень знань» за підписом Голови конкурсної комісії.

Студент Михайло Микицей посів III місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Екологічна безпека» та був нагороджений грамотою.

Щиро вітаємо наших студентів з почесною відзнакою і бажаємо їм подальших перемог!

За інформацією директора ІЕІ Мирослава Мазура