Студентське відділення SPE ІФНТУНГ здобуло Student Chapter Excellence Award 2019

Студентське відділення SPE Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, яке функціонує при Інституті нафтогазової інженерії, отримало чергову нагороду за 2019 рік - Student Chapter Excellence Award.

Ця престижна нагорода, попередньо відома, як Золотий Стандарт, є другою з найвищих нагород для студентських відділень SPE і присуджується тільки 20% студентських відділень в світі. Це безсумнівне визнання програм студентського відділення SPE ІФНТУНГ у сфері співпраці з нафтогазовою галуззю, професійного розвитку студентів та галузевих інновацій.

«Золота відзнака» – заслуга всіх активних членів студентського відділення SPE, президента студентського відділення SPE 2018 Олександра Волошенка (ПС-15-1), президента студентського відділення SPE 2019  Едуарда Токача (НІ-16-2), які працювали під керівництвом наставників – директора ІНГІ О. Ю. Витязя, завідувача кафедри видобування нафти і газу Кондрата О. Р., куратора студентського відділення SPE, доцента кафедри газонафтопроводів та газонафтосховищ Мельниченка Ю. Г.

Вітаємо із звитягою!