Студенти ІФНТУНГ долучились до Всесвітньої акції «Міжнародний день чистих берегів»

Кожного року за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій в 3-ті вихідні вересня по всьому світу проводиться екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів».  Метою акції є позитивні зміни екологічної свідомості нашого суспільства задля попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів та заради бережливого ставлення до берегів річок України та світу.

Студенти-екологи 4 курсу (групи ПЕ-15-1, ЕКО-17-1К) та викладачі кафедри екології Марина Орфанова і Леся Плаксій (Інститут природничих наук та туризму) долучились до проведення акції в нашому місті. Захід проводився на березі річки Бистриці Солотвинської з метою очищення її берегів від побутових відходів.

Студенти ІФНТУНГ не перший рік долучаються до різних екологічних акцій міжнародного та всеукраїнського значення.

Процес прибирання.