Студенти-іноземці ІФНТУНГ вітають Україну з Днем Незалежності

Для студентів, які навчаються в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, життя в Україні ─ це найкращий час, який залишиться в них у пам’яті назавжди. Адміністрація та викладачі університету прикладають чималих зусиль для того, щоб допомогти їм адаптуватися в мовному та культурному середовищі. Для студентів створюються всі необхідні умови для навчання, творчого зростання, дозвілля та культурного розвитку. Тому, за період навчання, Україна стала для них другою рідною домівкою.

Напередодні великого державного свята студенти-іноземці ІФНТУНГ привітали Україну — країну, яку полюбили всім серцем, з 27-ою річницею незалежності.

Студенти з Камеруну, Еквадору, Індії, Іраку, Нігерії емоційно, з великою пошаною, глибокою повагою та любов’ю до України прочитали твори відомих українських поетів та письменників: Т. Шевченка, В. Симоненка, В. Сосюри, О. Олеся, П. Тичини, Л. Костенко.

З Днем Незалежності, Україно!