Студенти кафедри філології та перекладу пізнавали секрети емоційного інтелекту

11  березня в ІФНТУНГ за організації кафедри філології та перекладу та студентки ІІІ курсу Діани Бабій (ФІЛ-17-1) для студентів спеціальності «Філологія» відбувся семінар  «Емоційний Інтелект».

Спікеркою першого дня заходу стала Андрія Ваєнз, учасниця американської програми обміну Fulbright,  має ступінь бакалавра з психології та біології. Досвідчена модераторка з перших слів захопила аудиторію студентів та викладачів своїми знаннями у сфері  невербальної комунікації та відповідних фізіологічних процесів, які відбуваються у нервовій системі людини під час переживання певної емоції. Під час семінару учасники дізналися про емоції, звідки вони беруться та як ними правильно оперувати. Зокрема, студенти дізналися про стрес та як з ним боротися.

Співдоповідач семінару, учасниця програми з обміну майбутніми лідерами FLEX Діана Бабій поділилась досвідом навчання у штаті Арізона. Учасники семінару дізналися про культурні відмінності американців і українців та як вони борються зі стресом.

Довідково. Подія профінансована за рахунок ґранту Американських Рад.