Стартували курси Центру педагогічної майстерності

13 лютого 2020 року відповідно до наказу № 27 ректора Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, проф. Крижанівського Є. І.  та Керуючись Постановою КМУ від 21.08.2019 р. № 800 «Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників», необхідністю проведення навчання працівників без відриву від основного місця роботи шляхом короткострокового підвищення кваліфікації, розпочав свою роботу у новому навчальному 2019/2020 році Центр педагогічної майстерності.

Нові слухачі курсів, а їх цьогоріч - 23, будуть упродовж п’яти місяців працювати за оновленою 90-годинною тематичною навчальною програмою (3-х кредитною),  розробленою навчальним відділом університету. Слухачі матимуть можливість удосконалити свої педагогічні, психологічні та цифрові компетентності. До роботи центру педагогічної майстерності заплановано залучити висококваліфікованих фахівців з числа НПП університету і провідних фахівців.

На засіданні були присутні: перший проректор Мандрик О. М., начальник навчального відділу Штанько Я.В. спікери окремих модулів центру – Малик Г.Д., Веселовська Н.В, Кравченко В.Ю., Слабінога М.О.,  методист навчального відділу Антонюк В. М., психолог першої категорії Береза С. О., а також слухачі курсу.

Перший проректор ЦПМ Мандрик О. М. розпочав перше засідання та привітав слухачів. До слова долучились начальник навчального відділу Штанько Я.В., який ознайомив слухачів із змінами в роботі  ЦПМ, а також спікери окремих модулів Центру коротко проінформували про програмні компетентності.