Спортсмени ІФНТУНГ принесли перемогу обласній команді на VII Всеукраїнських літніх Іграх серед ветеранів

8-9 липня 2017 року в Києві відбулись VII Всеукраїнські літні Ігри з легкої атлетики серед ветеранів пам'яті М. М. Баки. У змаганнях з легкої атлетики взяла участь й команда спортсменів-ветеранів з Івано-Франківської області, до складу якої ввійшли  працівники Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу – головний інженер ІФНТУНГ Іванов В. І. та викладач кафедри фізичного виховання і спорту Файчак І. І. Саме вони внесли левову частку в успіх команди, яка  в командному заліку посіла ІІ місце та отримала Кубок. Надзвичайно успішними виявились результати Іванова В. І., який посів І та ІІ місця в бігу відповідно на 200 м та 100 м й ІІІ місце за загальним рейтингом серед всіх учасників змагань, і Файчака І. І. – І місце в бігу на 300 м з бар’єрами та І місце в стрибках у довжину. Спортсмени ІФНТУНГ принесли заслужену перемогу Івано-Франківській області та примножили славу рідного університету.

Вітаємо наших спортсменів-ветеранів й очікуємо чергових перемог!!!