Слава героям-захисникам Дебальцевого!

Курсанти кафедри військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу взяли участь в  ході з нагоди роковин боїв за Дебальцеве. Вони йшли у лавах поминальної ходи поруч з військовими, цивільними мешканцями та гостями міста, бійцями окремої гірсько-штурмової бригади, військовослужбовцями бригади тактичної авіації, офіцерами військових комісаріатів.

У Меморіальному сквері відбулась панахида за Героями, які полягли за незалежність нашої держави у Дебальцевому –  268 загиблих героїв. Під час панахиди присутні поіменно згадали земляків, загиблих під час Дебальцевської операції – старшого прапорщика Володимир Суслика, капітана Миколу Буца, старшого сержанта Сергія Хіврача,  солдата Ігоря Денисіва та сержанта Андрія Прошака. Останній був студентом нашого університету. У 2017 році в затишному скверику ІФНТУНГ йому встановлено пам’ятний знак. Свіжі квіти та запалені лампадки до пам’ятних дат, пов’язаних з сумнозвісними подіями на Майдані та Сході України та державними святами, несуть сюди найкращі курсанти кафедри військової підготовки.

Пам'ять про героїв-захисників України буде жити в наших серцях завжди! Слава героям-захисникам Дебальцевого!