П’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2014»

18-20 березня 2014 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ) відбулася головна подія освітньої галузі – П’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2014». Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу також взяв участь у виставці і виборов золоту медаль у номінації «Діяльність навчальних закладів з розвитку міжнародної співпраці». Університет також було нагороджено дипломом за презентацію досягнень в інноваційній модернізації національної освіти та почесною грамотою за наполегливу організаторську діяльність з інноваційного розвитку національної освіти.
 Когут Оксана Володимирівна (завідувач кафедри філології та перекладу), Омельченко Валерій Григорович (декан геологорозвідувального факультету) та Штогрин Мар’яна Володимирівна (викладач кафедри філології та перекладу) отримали сертифікати за проведення семінару «Сучасна нафтогазова термінологія: особливості та проблеми перекладу».