Перемога на Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності "Електротехнічні системи електроспоживання"

Вітаємо студентів енергетичного інституту ІФНТУНГ з перемогою у ІІ турі  Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності "Електротехнічні системи електроспоживання", яка проходила в Запорізькому національному технічному університеті (м. Запоріжжя)  24-27 квітня 2018 року.

Під час проведення олімпіади учасники розв’язували задачі з таких дисциплін: «Електропостачання промислових підприємств», «Електричні мережі та системи», «Електромагнітні перехідні процеси», «Релейний захист та автоматика», «Математичні задачі енергетики».

За результатами олімпіади перше командне місце посіли студенти кафедри Електропостачання та електрообладнання у складі студентів:

Стахів Григорій Іванович, гр. ЕТ-14-1;

Гложик Максим Васильович , гр. ЕТт-16-1;

Сорока Назарій-Андрій Юрійович, гр. ЕТ-14-1.