Олімпіада з інформаційних технологій зібрала кращих із найкращих

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, що відбувся на базі Івано-Франквського національного технічного університету нафти і газу, зібрав – зрештою, як і слід було сподіватися, – кращих із найкращих юних ІТ-шників. Власне, Департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА саме й мав на меті підтримання та розвиток творчого потенціалу обдарованої молоді, яка зібралась на це інтелектуальне змагання з усіх куточків Прикарпаття – Рогатинського, Калуського, Богородчанського, Городенківського, Тисменицького, Косівського, Галицького, Снятинського, Коломийського, Долинського, Верховинського, Тлумацького, Рожнятівського, Надвірнянського районів, з обласного центру, м.Яремче й м.Болехів.

Експертом-консультантом олімпіади стала вчителька інформатики Долинського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Долинської районної ради, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії Лілія Дмитрів. До складу предметно-методичної комісії увійшли методист Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (ІФІППО) Петро Малий (голова комісії), студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка Віталій Демедюк, Станіслав Домбровський і Владислав Петрів, студент Національного університету «Львівська політехніка» Максим Никифорук, студент Львівського національного університету імені Івана Франка Олександр Шиловських, а також студент Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Віталій Яцків.

Олімпіада стала нелегким випробуванням не тільки для учасників змагань, але й для членів журі (на чолі з його головою, методистом ІФОІППО Петром Малим, і заступником голови, директором Інституту інформаційних технологій ІФНТУНГ Ігорем Лютаком): спробуй обрати… найобдарованіших із найталановитіших і найталановитіших із найрозумніших. Діти постарались виявити всі свої здібності й показали високий рівень знань.

Призові місця розподілились наступний чином:

1 місце - Анастасія-Катерина Дубініна Івано-Франківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 (9 клас),  Анна Бондар Івано-Франківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 (10 клас), Ярослав Баран Івано-Франківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 (11 клас);

2 місце – Анастасія Гетьманська Івано-Франківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 (9 клас), Юлія Голейко Івано-Франківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 (10 клас), Святослав Олійник Долинський науковий академічний ліцей "Інтелект" Долинської районної ради (11 клас), Андрій Коваль Долинський академічний гуманітарний ліцей № 6 Долинської районної ради (11 клас);

3 місце – Уляна Коновалик Городенківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Городенківської районної ради (10 клас), Андрій Рибка Івано-Франківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 (11 клас), Артур Пацкун Івано-Франківський академічний ліцей–інтернат Івано-Франківської обласної ради ( 11 клас), Юлія Тороус Надвірнянський ліцей (11 клас), Тарас Котик Калуська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 (11 клас).

Дипломи переможцям буде урочисто вручено 1 червня, в День захисту дітей, а вчителів, які підготували їх до змагань, буде відзначено грамотами.