Ознайомча екскурсія на Богородчанське газосховище

Вчора Богородчанське газосховище з ознайомчою екскурсією відвідали студенти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Дана поїздка дозволила продемонструвати майбутнім фахівцям нафтогазової галузі сучасний стан, перспективи розвитку газотранспортної системи, - студенти ознайомились з результатами останньої модернізації технологічних процесів (система осушення та обліку газу).

«Висловлюємо подяку адміністрації Укртрансгазу за постійну підтримку в проведенні виробничих екскурсій для наших студентів. Такі заходи дають змогу відчути студентам їх майбутні потенційні робочі місця», - прокоментував подію заступник директора Інституту нафтогазової інженерії ІФНТУНГ доцент Олександр Сусак.

Всього в ознайомчій екскурсії взяло участь 26 студентів ІІІ-V курсів денної форми навчання за спеціальностями: «Газонафтопроводи та газонафтосховища» та «Видобування нафти і газу».

Окрім цього, дана група студентів є членами найбільшої світової спілки інженерів нафтовиків (SPE), основним завданням якої є обмін технічними знаннями у нафтогазовій галузі на безкоштовній основі.