Нові знання та можливості

З 22 по 29 жовтня 2018 року провідний інженер Центру міжнародного співробітництва Салижин Г. С. бере участь в Міжнародному інформаційному тижні в рамках програми Еразмус+ в Сілезькому технологічному університеті. Програма інформаційного тижня предбачає низку цікавих та пізнавальних заходів: обговорення співпраці в рамках Еразмус+, зустрічі з представниками факультетів, відвідування лабораторій та науково-дослідних центрів Сілезького політехнічного університету.

Загалом в заході беруть участь понад 30 представників від університетів з різних країн: Албанії, Азербайджану, Бразилії, Камеруну, Домініканської Республіки, Гватемали, Гондурасу, Кореї, Китаю, Лівану, Чорногорії, Сербії, Косово, Таджикистану, Узбекистану та ін.

Участь у такому масштабному заході дасть змогу Івано-Франківському національному технічному університету нафти і газу розширити кордони міжнародної співпраці й налагодити нові та плідні зв'язки з іншими університетами.

Інформація оновлюється.