Нагороди з Одеси

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Екологія», що відбувся в Одеському державному екологічному університеті, приніс неабиякий успіх вихованцям Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Наш ЗВО тут представляли студентки ІV курсу кафедри екології Інституту природничих наук і туризму групи ПЕ-15-1 Діана Кутова, Олеся Петращук та Надія Балабан. За їхню підготовку до олімпіади відповідала доцент кафедри екології Марина Орфанова.

Студенти підтвердили високий рівень знань серед 105 учасників олімпіади: Олеся Петращук посіла ІІІ місце, а Діана Кутова й Надія Балабан – V й VI місця та нагороджені дипломами ІІ ступеня. В командному заліку вони вибороли ІІ місце серед представників ЗВО з усієї країни.

Вітаємо наших студентів з перемогою і бажаємо їм успіхів і подальших перемог!