Міжнародний тиждень партнерів Erasmus+ у Кракові

В Гірничо-металургійній академії імені Станіслава Сташица (Краків, Польща), з якою давно й успішно співпрацює Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, триває Міжнародний тиждень партнерів Erasmus+ «The Firs Erasmus+ International Staff Week at AGH UST». Захід присвячений 20-річчю програми Erasmus.

В заході бере участь і делегація ІФНТУНГ у складі першого проректора О.М. Мандрика, директора Інституту нафтогазової інженерії О.Ю. Витязя та директора Інституту природничих наук і туризму В.Г. Омельченка.

Тиждень партнерів зібрав у Кракові представників 12 університетів з 9 країн світу, зокрема Університету Сан-Дієго (США), Белградського університету (Сербія), Ханойського університету гірничої справи та геології (В’єтнам), Університету імені аль-Фарабі (Казахстан), Токійського університету (Японія), Тиранського університету (Албанія), Північно-Казахстанського державного технічного університету імені Д.Серікбаєва (Казахстан) та ін.

Про події Міжнародного тижня партнерів Erasmus+, цікаві зустрічі та підсумки заходу – в наступних публікаціях.