Лекція презентація професора Університету Мішкольца за програмою Ersamus+

18-19 травня 2016 г. в рамках програми міжнародної академічної мобільності Eразмус+ університет відвідали викладачі Університету Мішкольца (Угорщина) др. Габор Мукші та Шандор Нагі.

Згідно плану академічної мобільності, підписаного представниками обох університетів, др. Мукші прочитав лекції для студентів, аспірантів і викладачів, на тему: «Перетворення промислових відходів в продукти з доданою вартістю і їх вплив на навколишнє середовище».

Також др. Мукші представив презентацію Університету Мішкольца, розказав про можливості студентських обмінів у рамках навчання, матеріальну та лабораторну базу, тематику навчальних программта освітні пропозиції угорського університету.

Значний інтерес викликала і презентація Шандора Нагі «Збагачення і відновлення критичних елементів з вторинної сировини».

Анотації презентацій будуть доступні дещо пізніше