Курсанти кафедри військової підготовки склали Військову присягу

На кафедрі військової підготовки у неділю, 29 липня, курсанти склали Військову присягу. Привітав випускників ректор ІФНТУНГ, академік НАНУ, проф.Крижанівський Є. І.  Він побажав студентам успіху в їхній справі. Під звуки гімну здійнявся Державний прапор. Капелан Івано-Франківського гарнізону отець Василь благословив та освятив курсантів. Слово для привітання було надано батьку випускника Кучері Миколі Андрійовичу та курсанту Гурану Андрію Андрійовичу.  Начальник кафедри військової підготовки, полковник запасу Вязніцев Ю.В. висловив думку про значення Військової присяги та дав розпорядження курсовому офіцеру приступити до її складання. Курсанти з гордістю склали присягу на вірність Україні  в не простий для неї час. Слово для зачитання наказу ректора ІФНТУНГ про заохочення курсантів надали підполковнику Станецькому А. І., який нагородив студентів медалями та грамотами. Згодом пролунав Державний Гімн України, курсантам дали команду «До урочистого маршу» та опісля винесли Державний прапор.