Круглий стіл «Забезпечення безперебійного і раціонального постачання газу споживачам України та Європи в умовах реформування газотранспортної системи»

26 червня 2014 року в НАН України відбувся круглий стіл на тему «Забезпечення безперебійного і раціонального постачання газу споживачам України та Європи в умовах реформування газотранспортної системи». Головуючим на засіданні був ректор ІФНТУНГ, член-кореспондент, проф. Крижанівський Є. І.

В роботі круглого столу взяли участь відомі науковці, фахівці-практики, експерти, зокрема Карп І. М. - почесний директор Інституту газу НАН України, академік НАН України, Красовський А. Я. - головний науковий співробітник Інституту проблем міцності ім. Г. С. Писаренка НАН України, член-кореспондент НАН України, Дзьоба О. Г. - проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, доктор економічних наук, Рибаков А. О. - завідувач відділу Інституту електрозварювання ім. Є. О. Патона НАН України, кандидат технічних наук, Савицький М. М. - завідувач відділу Інституту електрозварювання ім. Є. О. Патона НАН України, доктор технічних наук, Уніговський Л. М. - заступник голови Громадської ради з питань роботи газової промисловості та ринку газу, Говдяк Р. М. - генеральний директор ТОВ “Інжинірингова компанія “МАШЕКСПОРТ”, доктор технічних наук, Буряк І. З. - головний інженер ПАТ “УКРТРАНСГАЗ”, Дацюк А. В. - начальник центрального диспетчерського департаменту ПАТ “УКРТРАНСГАЗ”, Шимко Р. Я. - начальник департаменту підземного зберігання газу ПАТ “УКРТРАНСГАЗ”, Бабій Б. А. - голова ради голів профкомів ПАТ “УКРТРАНСГАЗ”, Вечерік Р. Л. - начальник управління підземного зберігання газу ПАТ “УКРТРАНСГАЗ”, Вітренко Ю. Ю. - головний радник голови правління НАК “НАФТОГАЗ УКРАЇНИ”, Кучук-Яценко С. І. - заступник директора Інституту електрозварювання ім. Є. О. Патона НАН України, академік НАН України, Князєва Є. Д. - генеральний директор ТОВ “Трубопровідна інтеграційна компанія”, Мазур О. М. - завідувач відділу економічних досліджень.