Кращі студенти ІФНТУНГ отримають стипендії від ПАТ «Укрнафта»

В рамках співпраці ПАТ «Укрнафта» та Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу діє стипендіальна програма заохочення студентів.

Цього тижня відбувся фінальний етап відбору студентів університету на отримання стипендій від ПАТ «Укрнафта» у весняному семестрі 2018/2019 н.р. На конкурс було подано більше 40 заяв від студентів Інституту нафтогазової інженерії та Інституту природничих наук і туризму

Переможців фінального етапу визначала конкурсна комісія у складі:  Витязь Олег Юлійович  – директор ІНГІ – голова комісії; члени комісії: Омельченко Валерій Григорович – директор інституту природничих наук і туризму; Пошивак Андрій Орестович -директор НДПІ ПАТ «Укрнафта»; Вовчок Віктор Васильович – директор департаменту інтегрованого керування родовищами ПАТ «Укрнафта»;  Хома Зоряна Дмитрівна - керівник групи кадрових сервісів Івано-Франківського регіону ПАТ «Укрнафта»; Халак Ярослав Михайлович - начальник управління лабораторних та прикладних досліджень НДПІ ПАТ «Укрнафта»; Барчук Ірина Борисівна - фахівець з підбору персоналу ПАТ «Укрнафта»; Печена Дарія – методист дирекції ІНГІ - секретар комісії.

Попри непрості запитання членів комісії, молоді люди продемонстрували широкий світогляд, глибокі знання, відкритість, активність та бажання розвиватись. Обрати переможців було дуже складно.

Тож, найкращими стали :

Інститут нафтогазової інженерії

- Мирний Владислав Васильович, НІ-16-1 – спеціальність «Нафтогазова інженерія та технології», освітня програма «Видобування нафти і газу»;
- Андрейчук Арсен Ігорович, ВНГ-15-3 - спеціальність «Нафтогазова інженерія та технології», освітня програма «Видобування нафти і газу»;

- Лапицький Михайло Михайлович, ПС-15-1 - спеціальність «Нафтогазова інженерія та технології», освітня програма «Газонафтопроводи та газонафтосховища».

Інститут природничих наук і туризму

- Янков Микола Олександрович, ГНГ-15-1 - спеціальність «Науки про землю», освітня програма «Геологія нафти і газу»;

- Синицька Олена Олександрівна - спеціальність «Науки про землю», освітня програма «Геофізика».