Конференція "BrainUp Weekend"

Маєш багато ідей та чекаєш на знак, щоб почати діяти?

Ось твій знак!

Конференція "BrainUp Weekend" – місце, де ти не лише дізнаєшся як реалізувати власну ідею, а ще й знайдеш багато однодумців, друзів, партнерів.

BrainUp Weekend – 1-денна конференція організована Студентським парламентом ІФНТУНГ та AIESEC Івано-Франківск для студентів та активної молоді України. Учасники матимуть можливість не тільки познайомитись з історіями успіху, досвідом відомих людей Прикарпаття і України, але й отримати від них корисні поради та настанови для створення власної справи та розвитку підприємництва як у Івано-Франківську, так і в Україні загалом.

Конференція "BrainUp Weekend" навчить Вас:

- знайти свою нішу;

- створити команду, та правильно делегувати завдання;

- створити свій Start Up;

- зменшити ймовірність провалу;

- почати нове життя і назавжди вписати себе в історію успішних людей.

Тож, коли як не зараз, зробити перший крок до своєї мети?

Реєстрація на участь у конференції за посиланням: https://goo.gl/BWJp8m

Прес-конференція організаторів «BrainUp Weekend» відбудеться 30 березня (середа) о 10:30 у студентському парламенті ІФНТУНГ (за адресою вул. Тичини, 8).

Дата проведення конференції: 9 квітня.

Початок о 10:00.

Ціна – 100 грн.