Зустріч з головою діаспорської організації імені Івана Франка у м. Сумгаїт п. Тамілою Мусаєвою

28 лютого 2018 року Івано-Франківський національний технічний університет відвідала голова діаспорської організації імені Івана Франка у м. Сумгаїт Таміла Мусаєва.

На зустрічі ІФНТУНГ представляли проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Олег Мандрик, завідувач Центру міжнародної освіти Артур Воронич та працівники Центру міжнародного співробітництва Олександр Григоришин та Ірина Литвин. Сторони  обговорили питання співробітництва у сфері надання освітніх  послуг для студентів з Азербайджану: умови їх навчання та проживання, перспективи зростання їх кількості в університеті. Крім того, Таміла Мусаєва поспілкувалася із азербайджанськими студентами, які вже навчаються в університеті.

В рамкак візиту Таміла Мусаєва відвідала Геологічний музей, лабораторії кафедри буріння нафтових і газових свердловин, тренажерний буровий центр та Наукове містечко ""Нова енергія".