Заради порятунку людського життя

14 червня 2017 року у Всесвітній день донора крові курсанти та викладачі  кафедри військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу черговий раз долучились до доброї справи –  стали донорами. Пунктом збору крові стала Івано-Франківська міська поліклініка № 2. Сьогодні проблема безоплатного донорства є особливо актуальною: адже Україна вже кілька років поспіль живе в умовах неоголошеної війни. Щодня повідомляють про поранених в зоні АТО військових,  яким, щоб вижити, потрібна кров або її компоненти. Крім того, потреба у донорській крові виникає й у цивільного населення – дітей, людей похилого віку й ін.  Тож наші донори-добровольці зробили свій безцінний внесок у порятунок людського життя.

Лікарі та медсестри  Івано-Франківської міської поліклініки № 2 на чолі з головним лікарем зустріли курсантів привітно, підбадьорювали їх, дехто –  навіть власним прикладом.  День донора для курсантів та викладачів  кафедри військової підготовки ІФНТУНГ пройшов у діловій і спокійній обстановці. Хочеться подякувати майбутнім офіцерам за проявлену небайдужість та мужність заради порятунку безцінного людського життя.