Емоційний інтелект в умовах карантину: ІІ частина

У форматі вебінару та на просторах онлайн відбулась друга частина англомовного семінару з Емоційного Інтелекту, який успішно стартував 11  березня в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу  за організації кафедри філології та перекладу та студентки ІІІ курсу Діани Бабій (ФІЛ-17-1), представниці випускників міста Івано-Франківськ по програмі FLEX (програма обміну майбутніх лідерів, випускники якої навчаються у США протягом одного академічного року), для викладачів та студентів спеціальності «Філологія», вчителів та школярів. Запровадження карантинних заходів у зв’язку з коронавірусом не завадило охочим обговорити питання, важливі для їхнього професійного розвитку.

Незважаючи на те, що спікерці першого дня заходу Андрії Ваєнз, учасниці американської програми обміну Fulbright, довелося повернутися додому до Америки, вебінар таки вдалося провести. Завдяки її знанням та досвіду 26 слухачів дізналися, що таке стрес та як з ним справлятися, що є безумовно доречним в умовах сучасного карантину. Учасники мали також змогу з’ясувати свій рівень емоційного інтелекту завдяки застосуванню зовнішніх тестуючих онлайн-ресурсів. Вебінар, який швидко промайнув в дружній атмосфері, був надзвичайно інформативним та корисним.

Учасники були вдячні організаторам і сподіваються, що такі тематичні семінари проводитимуться й надалі.