Екскурсійні ознайомчі заняття на станції аерації КП «Івано-Франківськводоекотехпром»

10 та15 липня 2015року станцію аерації КП «Івано-Франківськводоекотехпром» відвідали студенти першого курсу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу в рамках загально-екологічної навчальної практики.

Для студентів інженерно-екологічного інституту спеціальності «Екологія, охорона навколишнього середовища та раціональне природокористування» було проведено екскурсійне ознайомче заняття. Начальник технологічної дільниці станції аерації КП "Івано-Франківськводоекотехпром" Галина Команяк детально розповіла гостям про весь складний процес, який проходить на станції аерації міста Івано-Франківська, ознайомила з роботою оновлених каналізаційних очисних споруд, а по закінченню екскурсії для закріплення усього побаченого й почутого продемонструвала роботу споруд в локальній автоматичній станції керування процесом. На завершення ознайомчого заняття студентам відповіли на всі запитання, які цікавили їх протягом заходу, а також побажали знайти себе в майбутній професії.

Джерело: http://vodokanal.if.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1468...