Еко-вікторина відбулась в ІФНТУНГ

Кафедра екології Інституту природничих наук і туризму Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу провела традиційний захід – Еко-вікторину. Подія щороку проводиться серед студентів I-IV курсів спеціальностей 101 – Екологія та 183 – Технології захисту навколишнього середоивща. Цьогоріч активну участь, разом зі студентами, взяли учні Івано-Франківського коледжу ЛНАУ та природничо-математичного ліцею.

Привітав команди учасників та побажав перемоги найкмітливішій із них заступник директора Інституту природничих наук та туризму, доцент кафедри геотехногенної безпеки та геоінформатики І. В. Чепурний. Запросив майбутніх абітурієнтів до студентських лав завідувач кафедри екології, професор Я. О. Адаменко.

Вікторина складалась з 4 етапів: двох теоретичних конкурсів з питаннями екологічного профілю, 1 відеоконкурсу та конкурсу «Чорний ящик».

«Хедлайнерами» події стали студенти третього курсу групи ТЗ-16-1 – Герасименко Богдан, Онуфер Антон, Баволяк Тетяна, Гаталяк Сергій, Басюга Степан та куратор групи, викладач кафедри екології Кундельська Тамара Володимирівна.

Музичні паузи «заповнили» чуттєвим виконанням студентами та учнями хітів відомих гуртів: «Плач Єремії», «Бумбокс», «Один в каноє», «Imagine Dragons».

Еко-вікторину оцінювало компетентне журі у складі викладачів кафедри екології, природничо-математичного ліцею, та Івано-Франківського коледжу ЛНАУ.

Результати оцінювання ерудиції виявились такими:

1 місце розділили команди «Знавці Екології» (гр. ЕКО-17-1) та «Гірше нікуди» (учні Івано-Франківського коледжу ЛНАУ).

2 місце розділили команди «Екосила» (гр. ЕКО-16-1) та «Адреналін» (учні Івано-Франківського природничо-математичного ліцею).

3 місце виборола команда «Природознавці» (гр. ЕКО-18-1).

4 та 5 місця відповідно -  команди «Ноосфера» (гр. ПЕ-15-1 та ЕКО-17-1К) та «Кульбаби» (гр. ТЗ-17-1).

Висловлюємо подяку дирекції Інституту природничих наук і туризму, профкому студентів ІФНТУНГ за надані призи та підтримку заходу.

Чекаємо на нову Еко-подію в нашому закладі вищої освіти!