Екологічно-просвітницька ініціатива ІФНТУНГ

Нещодавно студенти та викладачі інженерно-екологічного інституту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу  ініціювали проведення екологічних вікторин для учнів 9-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Ідея проведення вікторин виникла на кафедрі екології та полягала в активізації пізнавальної діяльності як самих учнів, так і студентів. Основними організаторами акції стали доцент кафедри Марина Орфанова та студенти групи ПЕ-13-1 Юлія Тимчук та Анна Дмитрів. Студенти були залучені безпосередньо до підготовки питань вікторини і брали участь у її проведенні в навчальних закладах. Такий підхід дозволив їм підключитись до соціально-виховної еколого-просвітницької діяльності.

Екологічні вікторини були проведені у Природничо-математичному ліцеї, Івано-Франківському обласному ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей із сільської місцевості, гімназії №3 та ЗОШ № 25. Переможці змагань отримали призи та грамоти, підписані директором інституту Мирославом Мазуром.