До Дня міста ІФНТУНГ популяризував науку та освіту

7 травня 2017 року в рамках традиційного святкування Дня міста Івано-Франківська відбулось багато масових заходів з різними локаціями, до яких мали чудову нагоду долучитися містяни та гості міста. Прекрасну святкову атмосферу до 355-річчя Івано-Франківська створили барвисті фестивалі,  розваги, концерти, «наукові пікніки», проведені  викладачами, аспірантами та студентами вищих навчальних закладів міста. Презентував свої проекти та наукові розробки й Івано-Франківський національний університет нафти і газу. Для демонстрації своїх інтерактивних експериментів в рамках науково-популярного заходу ІФНТУНГ облаштував   два експозиційні намети.  Надзвичайно цікавими для присутніх виявились наукові розробки, пов’язані з енергозаощадженням і енергозбереженням, які представило  наукове містечко  «Нова Енергія».  Його працівники знайомили дітей і дорослих у цікавій, а подекуди в ігровій формі з новинками науки і техніки, розповідали про важливість бережливого ставлення до енергоресурсів та формування енергоефективного суспільства. А щоб випробувати експериментальну модель,  за допомогою якої можна видобути електроенергію, зібралось чимало охочих.  Крім того, студенти і викладачі ІФНТУНГ розповідали присутнім про університет, особливості вступної кампанії 2017, можливості та перспективи навчання.  Всі охочі могли отримати рекламну друковану продукцію університету, яка допоможе визначитись майбутнім абітурієнтам з вибором професії.

Варто додати, що такі науково-популярні заходи стають традиційними, бо роблять освіту та науку ближчою та цікавішою.