Вітаємо переможців студентської науково-технічної конференції інжерно-екологічного інституту

27 квітня 2016 року відбувся ІІ етап студентської науково-технічної конференції в Інженерно-екологічному інституті. Учасників привітав  директор інституту Мирослав Мазур, анонсувавши 19 студентських робіт переможців І етапу конференції. Варто зазначити, що науково-дослідна робота студентів є ефективним методом підготовки якісно нових фахівців у вищій школі. Традиційні наукові конференції серед студентської молоді стимулюють учасників шукати творчі підходи до сприйняття знань і практичне застосування їх для вирішення завдань і наукових проблем, розвивають їх фахову ініціативу.

Учасники ІІ етапу студентської науково-технічної конференції показали своє творче мислення, індивідуальні здібності та дослідні навички. Обговорення наукових тем відбувалося досить жваво, оскільки кожен з студентів представив зріле ґрунтовне актуальне дослідження. За результатами виступів-презентацій на  конференції було визначено трьох переможців, серед яких І місце здобув Сергій Максим’юк (ЕМм-11-1) з доповіддю «Впровадження енергоефективних заходів у сфері теплопостачання житлових будинків м. Івано-Франківська» (науковий керівник – доц. каф. БЖД Кривенко Г. М.); ІІ місце –  Роман Пасяка (ПЕ-13-1) з доповіддю «Відновлювальні джерела енергії в університеті –  біогаз» (науковий керівник – доц. кафедри фізики Мазур М. П.); ІІІ місце –  Назарій-Андрій Сорока (ЕТ-14-1) з доповіддю «Світовий інноваційний менеджмент в сфері сонячної енергетики» (науковий керівник – доц. каф. екології Міщенко Л. В.).

Переможці конференції були нагороджені грамотами, грошовими преміями та цінними призами.