Відзнака співпраці університету з практиками ІТ-галузі

Відзнаку «Освітній партнер» від компанії «SoftServe» отримали Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу та його структурний підрозділ – Інститут інформаційних технологій.

Компанія «SoftServe» - одна з лідерів у сфері ІТ  Прикарпаття. Вона розробляє нову модель співпраці з університетами й моніторить діяльність тих, з якими співпрацює і які становлять найбільшу цінність для бізнесу. Також «SoftServe» є учасником Івано-Франківського ІТ-кластера.

Представники цієї організації є членами ради Інституту. З урахуванням їхнього досвіду та їхнього бачення розвитку галузі тут  ухвалюються  рішення щодо розвитку Інституту, аби він був цікавим  для ІТ-компаній регіону; щодо реформування його структури; планується перегляд освітніх програм, аби вони відповідали сучасним вимогам ринку праці до ІТ-спеціаліста. Зрештою, це підвищує якість підготовки студентів та їхні шанси на успіх у подальшій професійній діяльності.