Вчимось на практиці боротись з проблемами довкілля

Студенти-екологи 4 курсу Інженерно-екологічного інституту відвідали з комплексною навчально-ознайомчою екскурсією ТОВ «Карпатнафтохім» (м. Калуш) і Долинський ГПЗ.

За словами організатора – доцента кафедри екології Марини Орфанової, екскурсія дозволила майбутнім фахівцям-екологам отримати практичні знання про нафтохімічне виробництво і процес переробки газу, наочно ознайомитись з існуючими екологічними проблемами, причинами їх виникнення та природоохоронними заходами щодо зменшення техногенного навантаження технологічного процесу на навколишнє середовище.

Директор Інженерно-екологічного інституту Мирослав Мазур висловив подяку керівництву ТОВ «Карпатнафтохім» і Долинського ГПЗ за сприяння у проведенні екскурсії. Існують домовленості, що такі екскурсії стануть традиційними для студентів, оскільки вони сприяють якісній підготовці фахівців-екологів.