Водні ресурси під контролем науковців університету!

Сьогодні в Івано-Франківську проходить засідання Басейнової ради Дністра під керівництвом першого проректора Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Олега Мандрика. Невипадково, що головою цієї інституції у 2018 році було обрано професора ІФНТУНГ, першого проректора Олега Мандрика, який близько 10 років очолював інженерно-екологічний інститут, володіє управлінськими якостями та досвідом співпраці з територіальними громадами. Також наголосимо на важливості участі в Басейновій раді Дністра авторитетних науковців, відповідальних управлінців, активістів громадських організацій, адже це дозволить їй впливати на ухвалення ефективних екологічних рішень.

З вітальним словом до присутніх звернулась перша заступниця голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Марія Савка. Відкрив засідання та привітав учасників голова Басейнової ради Дністра Олег Мандрик, який наголосив на основному завданні консультативно-дорадчого органу у межах території річкового басейну - це постійний моніторинг та приведення водних ресурсів у відповідність до якості європейських стандартів. Також Олег Миколайович виступив із доповіддю «Інформування про виконання протокольних доручень та внесення змін до складу басейнової ради Дністра».

Загалом, порядок денний засідання передбачає такі напрями обговорення:
• Аналіз розробки елементів плану управління річковим басейном Дністра на 2019 рік.
• Аналіз антропогенного впливу, кількісний та якісний стан вод.
• Інформування про результати скринінгу басейну річки Дністер.
• Інвентаризація хвостосховищ в басейні річки Дністра. Результати та рекомендації.
• Пропозиції до роботи басейнової ради на 2020 рік та ін.

Інформація оновлюється.