![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/medium/public/news_image/image-0-02-05-3abbdccd0de3eeeb01ee382af56eeab531655e247a6ad9bf913c85ca517badc8-v_0.jpg?itok=XvwdUZwh)
Кращі студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та викладачі кафедри маркетингу і контролінгу стали учасниками надзвичайно цікавої та корисної події – форуму «Україна – країна підприємців», що відбувся в Івано-Франківську 15 грудня 2016 року.
Бізнес-форум об’єднав понад 200 учасників – підприємців, власників малого бізнесу. Серед запрошених на форум спікерів: представники місцевої влади, лідери громадських асоціацій бізнесу, банкіри, успішні підприємці Івано-Франківська, експерти з питань розвитку бізнесу та бізнес-тренери. Успішні бізнесмени поділилися досвідом зі студентами 3-го і 5-го курсів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Зокрема, про свій бізнес-шлях розповів директор IT-компанії Softjourn Сергій Фіцак, засновник ресторану японської кухні «Хепі Суші» Богдан Кривенчук, Ростислав Кукурудз та Інна Атаманюк.
Навчання за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» є цікавим і різноманітним.
Приєднуйтесь! https://www.facebook.com/marketingdep15