Аспірантам, які бажають навчатися в країнах Європейського союзу

До адміністрації нашого університету з листом, наш вх. від 01.04.2014 р. №43-27-39, (текст листа, перекладений на українську мову) звернувся заступник декана з з науково-дослідної роботи факультету комп'ютерних та інформаційних наук університету міста Любляни, Словенія професор, доктор Матіаш Б. Журіч ( Matjaz B. Juric ) з проханням оприлюднити інформацію на нашому сайті про асистентські та інші стипендії , які надаються цим університетом для іноземних студентів на 2014/2015 навчальний рік.
      Окрім того, зазначений лист направлено декану факультета інформаційних технологій університету професору, доктору технічних наук Юрчишину В. М. та завідувачу відділу міжнародних зв'язків Сусаку О. М. для ознайомлення з ним потенційних аспірантів.
   04.04.2014 р.