«Битва титанів» відбулась в ІФНТУНГ

В Актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся гала-концерт конкурсу талантів серед студентів університету «Star Time–2018», приурочений Міжнародному дню студента. Творчий конкурс, де здібні студенти можуть продемонструвати свої таланти, проводиться в стінах ІФНТУНГ щорічно.

Цього року, 15 листопада, 14 творчих і талановитих студентів ІФНТУНГ, які пройшли відбір і дійшли до фіналу  конкурсу талантів  «Star Time», мали можливість позмагатись за призові місця. За умовами конкурсу володар першого місця мав би отримати 3 тисячі гривень, другого – 2 тисячі гривень, третього – 1 тисячу гривень. Також, відзначимо, на сцені мало стояти 15 конкурсантів і під 15 номером мала б вийти Христина Кушецька  ̶  наша студентка, але, на жаль, вона не змогла прийняти участь у зв'язку з трагічними подіями, які сколихнули все місто. Це, звичайно, не могло залишити байдужими організаторів й учасників конкурсу, тому було прийняте спільне рішення – половину призового фонду (3 тисячі гривень) віддати на лікування Христини. Тож у всіх сьогодні, окрім перемоги, була спільна мета – допомогти та підтримати студентку нашого університету.

Кожен учасник, хоча й ретельно готував свій художній номер, все ж хвилювався – адже оцінювати їх зібралось компетентне зіркове журі: Галина Когут (хореограф, художник), Наталія Концур (переможець багатьох всеукраїнських музичних фестивалів та поетичних конкурсів, працівник Центру культури і дозвілля, доцент кафедри суспільних наук), Діана Войчак (керівник ансамблю народного танцю «Самоцвіти»), Андрій Пашин (гуморист, президент клубу КВН м. Калуш), Андрій Галавай (лауреат всеукраїнського  конкурсу вокалістів імені Іри Маланюк), Каріна Іванюк («золотий голос» ІФНТУНГ).

Найталановитіші студенти ІФНТУНГ представляли на сцені різні жанри: вокал, естрадно-розмовний жанр, авторську поезію, високу техніку гри на музичних інструментах. Щоб емоційно розрядити виконавців після конкурсної програми, ведучі задавали їм часом кумедні, а часом серйозні питання. Присутні в залі тепло приймали фіналістів й підтримували оплесками.

За результатами обговорення журі визначило призерів конкурсу фіналістів «Star Time –  2018». Ними  стали: І місце – Заячківська Олеся (Пісня «Listen»), ІІ місце – Романів Сергій (Авторський вірш «Вона була сама»), ІІІ місце – Мельник Михайло (Цимбали).

Велика подяка організаторам свята талантів «Star Time– 2018» - Центру культури і дозвілля студентів університету. Всі розуміють, що організація такого свята - це титанічна робота: підготовка учасників, написання сценарію, запрошення гостей та членів журі. Піднесену атмосферу для глядачів створювали ведучі - директор ЦКіДС Іван Тимків та працівник ЦКіДС Юрій Танчак. Без сумніву, що успішно проведений захід – це праця всієї команди.

Вітаємо наших призерів! Бажаємо їм подальших перемог!

А також додамо, що всі переможці цього конкурсу, адже вони - студенти!