Андріївські вечорниці: від джерел – до сердець

Андріївські вечорниці – одна з найдавніших українських традицій, яка поруч з колядою, гаївками, вишиванкою та українською хусткою, належить до духовних джерел народу. Власне на збереженні та плеканні народних  традицій виростають нові свідомі покоління, які не лише пишаються бути українцями, але й готові ділитись з усіма часточками любові до рідного краю.

В ІФНТУНГ тривають Шевченківські дні

Вже традиційно березень в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу ознаменовується барвистою палітрою заходів з вшанування Великого Пророка та Генія України – Тараса Шевченка. Університетські і локальні (в групах), вони повертають нас щоразу до творчості Великого Кобзаря – художнього і поетичного.

«Червона рута» крокує крізь час і простір

Запальною «Червоною рутою» Володимира Івасюка у виконанні студентів-іноземців розпочалось «Караоке на перерві» в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.

З українською мовою в серці!

Здобувати освіту нерідною мовою – це виклик, який не всім до снаги, проте той, хто відважився на такий крок, часто може досягти більшого, ніж очікував. Іноземні студенти ІФНТУНГ, які взяли участь у святкуванні Дня української писемності та мови, не побоялись труднощів, довели, що іноземну мову можна опанувати настільки, щоб комфортно почуватися в іншій країні.

Мова – духовний скарб нації

Щорічно, 9 листопада, в Україні відзначають День української писемності та мови – свято, яке започатковане ще у 1997 році.

В ІФНТУНГ відгомонів фестивальний марафон "Гомін Карпат"

На базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу 18 жовтня відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва "Гомін Карпат". Захід проходив за підтримки  Львівського обласного відділення Українського фонду культури,  Івано-Франківського осередку Національної хореографічної спілки України та за сприяння Центру

В ІФНТУНГ пройшов святковий концерт до Дня матері

10 травня 2018 року в актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся святковий концерт до Дня матері, ініційований та організований&nbsp