Найщиріші привітання з ювілеєм професора кафедри екології Олега Максимовича Адаменка

Вівторок, 17 Листопад, 2015 - 13:30

ПРИВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ!

Поважний  80-літній ювілей завітав 17 листопада (23 листопада записано в паспорті) до професора кафедри екології Олега Максимовича Адаменка.

Дорогий наш вчителю! В цей день інженерно-екологічний інститут, працівники кафедри екології і сотні випускників університету шлють Вам свої найтепліші привітання. За багато років роботи в університеті Ви допомагаєте здобувати путівку у життя не одному поколінню випускників, допомагаєте визначитися з професією, знайти себе у непростому світі. Кожен скаже, що Ви передаєте студентам не тільки міцні знання, але й велику життєву науку, глибинна суть якої полягає у тому, що завжди за будь-яких обставин, людина повинна залишатися людиною.

Спасибі Вам, Учителю, за теплоту серця, за щирість душі, яких у Вас вистачає на всіх.

У час коли на календарі Вашого життя з’явилась така солідна дата – 80 років, ми щиро бажаємо, щоб обминали Вас смуток і тривоги, щоб стелилася довга життєва дорога.

Хай Вашу працю повсякчас, любов і визнання  вінчають!

Хай щедра доля супроводжує Вас, людська повага й шана не минають.

Хай Господь дарує надію й тепло на многії літа, на щастя й добро.