Запрошуємо до участі у конференції "Економіка та управління в нафтогазовому комплексі України: актуальні проблеми, реалії та перспективи"

Середа, 21 Вересень, 2016 - 09:00

Запрошуємо

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції “Економіка та управління в нафтогазовому комплексі України: актуальні проблеми, реалії та перспективи”, присвяченій 40-річчю кафедри менеджменту і адміністрування, яка відбудеться 21-23 вересня 2016 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

До участі в конференції запрошуємо вчених, фахівців нафтогазового комплексу України, викладачів навчальних закладів, докторантів, аспірантів, студентів.