Спеціалізована вчена рада з правом разового захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Савчук Лілії Мар’янівни

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 20.052.007

Створена відповідно до наказу МОН України № 1392 від 09.11.2020 р. з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Савчук Лілії Мар’янівни, представленої на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 05 – Соціальні та поведінкові науки за спеціальністю 051 - Економіка.

Назва дисертаційної роботи: «Економічні засади забезпечення сталого розвитку сфери охорони здоров’я України».

Науковий керівник здобувача: доктор економічних наук, професор Кінаш Ірина Петрівна, професор кафедри менеджменту і адміністрування  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Склад ради:

Голова ради: доктор економічних наук, доцент Кісь Святослав Ярославович, директор інституту післядипломної освіти  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

Рецензенти:

доктор економічних наук, доцент Сімків Лілія Євгенівна, завідувач кафедри теорії економіки та управління  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу;

доктор економічних наук, професор Запухляк Іванна Богданівна, професор кафедри менеджменту і адміністрування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Опоненти:

доктор економічних наук, професор Диха Марія Василівна,  професор кафедри економіки підприємства і підприємництва Хмельницького національного університету;

доктор економічних наук, доцент Гуцалюк Олексій Миколайович, в.о. завідувача кафедри соціальної медицини і організації охорони здоров’я Донецького національного медичного

Контакти Голови ради: е-mail: svjatkis@gmail.comтел. 099-381-93-78

Дата захисту: 18.12.2020 р. об. 12.00 год.

Захист відбудеться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, конференц-зал науково-технічної бібліотеки.

anotaciya_savchuk.pdf

dysertaciya_savchuk_l.m.pdf