Спеціалізована вчена рада з правом разового захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Когут Галини Михайлівни

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 20.052.003

Створена відповідно до наказу МОН України № 1198 від 28.09.2020 р. з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Когут Галини Михайлівни, представленої на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 15 – Автоматизація і приладобудування за спеціальністю 152 – ДФ 20.052.003Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка.

Назва дисертаційної роботи: «Удосконалення нормативного забезпечення функціонування газових мереж відповідно до вимог ЄС».

Науковий керівник здобувача: доктор технічних наук, професор Карпаш Олег Михайлович, професор кафедри енергетичного менеджменту і технічної діагностики Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

Склад ради:

Голова ради: доктор технічних наук, професор Райтер Петро Миколайович, завідувач кафедри енергетичного менеджменту і технічної діагностики Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

Рецензенти:

доктор технічних наук, професор Середюк Орест Євгенович, завідувач кафедри метрології та інформаційно-вимірювальної техніки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу;

кандидат технічних наук, доцент Дорошенко Ярослав Васильович, доцент кафедри газонафтопроводів та газонафтосховищ Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Опоненти:

доктор технічних наук, професор Матіко Федір Дмитрович, професор кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Національного університету «Львівська політехніка»;

доктор технічних наук, професор Кузь Микола Васильович, професор кафедри інформаційних технологій ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника».

Контакти Голови ради: е-mail:

petro.raiter@gmail.comтел. 050-956-75-27

Дата захисту: 19.11.2020 р. о 11.00.

Захист відбудеться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, ауд. 9124.

nakaz-mon-280920-1198.pdf

annotation_kogut_g.m.pdf