Тестові питання для вступних фахових випробувань

Тестові питання для вступних фахових випробувань для абітурієнтів, які вступають на  навчання за ступенем магістра на базі здобутого ОКР бакалавра, магістра (графік роботи комісій: з 10 липня по 15 серпня 2019 року).

Для перегляду перейдіть на посилання: dergavnuy.doc

ПРОГРАМА додаткового вступного випробування (співбесіди) для вступу на навчання за ступенем магістра спеціальності

141 – "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка  " для осіб, які здобули ступінь (ОКР) бакалавра або спеціаліста за неспорідненою спеціальністю (напрямом підготовки)

Для перегляду перейдіть на посилання:pr_17-04.doc