09 Новини кафедри

Додаткова інформація: 

21 січня 2020 року заступник Міністра освіти і науки України Єгор Стадний завітав до ІФНТУНГу

28 січня 2020 року пройшов тренінг на тему: «Ефективні інструменти управління у щоденній роботі керівника».

14 листопада 2019 року завітали офіцери Івано-Франківського поліцейського підрозділу превентивної комунікації

21 жовтня 2019 року відбулась зустріч під назвою "Як вступити до магістратури у 2020 році"

17 вересня 2019 року студентка гр. НІ-17-2 доповідала в Монако на SIS Global Forum

1 вересня 2019 року свято до першокурсників

9 по 12 квітня 2019 року пройшов Х Студентський конгрес East Meets West 2019 за участю студентів кафедри

19 квітня 2019 року відбулася зустріч студентів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу з представниками найбільшої в Україні приватної нафтогазової компанії «ДТЕК Нафтогаз»

15 квітня 2019 року відбувся ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Видобування нафти і газу» спеціальності «Нафтогазова інженерія та технології».

9 по 12 квітня 2019 року пройшов Х Студентський конгрес East Meets West 2019 за участю студентів кафедри

14 березня 2019 року відбувся фінальний етап відбору студентів університету на отримання стипендій від ПАТ «Укрнафта»

28 грудня 2018 року відбулося урочисте вручення дипломів випускниками-магістрами спеціальності «Нафтогазова інженерія та технології» освітньої програми «Видобування нафти і газу»

19 грудня 2018 року завершилась Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми "Видобування нафти і газу"

6 грудня 2018 року пройшов «SCHLUMBERGER Forum 2018»: нові можливості для ІФНТУНГ

5 грудня 2018 року до ІФНТУНГ завітав  її менеджер з питань рекрутингу Емануель Елленберг (Schlumberger)

18 жовтня 2018 року ІФНТУНГ представив наукові здобутки на засіданні Науково-технічної ради

14 вересня 2018 року Науковці ІФНТУНГ долучились до вирішення проблем регулювання доступу до нафтогазоносних надр

15 червня 2018 року Студенти-магістри Інституту нафтогазової інженерії успішно завершили навчання в AGH

4 червня 2018 року іноземні студенти кафедри РЕНГР з доц. Міщуком Б.М. набралися досвіду на підприємствах "Укрнафти".

29 травня 2018 року керівник Івано-Франківського відділення SoftServe Любомир Ходак провів презентацію "Оцінка поточного стану ІТ галузі".

21 травня 2018 року представник компанії Schlumberger прочитав лекції для студентів ІФНТУНГ.

23-26 квітня 2018 року пройшла Всеукраїнська студентська олімпіада з «Видобування нафти і газу».

27 лютого 2018 року пройшов завершальний етап відбору студентів ІФНТУНГ на отримання стипендії від компанії у весняному семестрі.

27 грудня 2017 Компанія Petroleum Experts є компанією досліджень і розробок, яка інкапсулює інноваційні інженерні дослідження в галузі програмного забезпечення.

Вже втретє одна з провідних світових компаній надала Івано-Франківському національному технічному університету нафти і газу програмне забезпечення в еквіваленті понад £ 1,5 млн.

Програмний комплекс ІРМ 10.0 (Integrated Production Modelling) складається з шести програмних продуктів (GAP 11.0, PROSPER 14.0,  MBAL 13.0,  PVTP 12.0,  REVEAL 7.0,  RESOLVE 7.0), які дозволяють моделювати увесь процес видобування нафти і газу:

  • ​GAP – багатофазний симулятор системи збору нафти і газу;
  • PROSPER – моделювання всіх відомих способів експлуатації свердловин та їх оптимізації;
  • MBAL – моделювання розробки родовищ нафти і газу;
  • PVTP – моделювання фазових перетворень та фізико-хімічних властивостей вуглеводнів;
  • REVEAL – моделювання ефектів привибійної зони пласта;
  • RESOLVE – інструмент для об’єднання всіх програм комплексу в єдину систему.

Програмний комплекс ІРМ використовуватимуть в ІФНТУНГ виключно в навчальних цілях та для проведення некомерційних наукових досліджень.

_________________________________________________________________

19-20 грудня 2017 року у конференц-залі НТБ Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулась презентація нафтової сервісної компанії Шлюмберже (Schlumberger Europe), яка має представництва у 85 країнах та займає перше місце у світовому рейтингу нафтосервісних компаній.  

                

Захід проходив за організації Студентського відділенням SPE (Спілки нафтогазових інженерів) та за сприяння Інституту нафтогазової інженерії й, зокрема завідувач кафедри розробки та експлуатації нафтових і газових родовищ ІНГІпроф. Кондрат О. Р. У рамках презентації студенти мали нагоду не лише дізнатись про основні напрями діяльності компанії, але й про вакансії, кар’єрні можливості та перспективи  для студентів нафтогазових спеціальностей, пов’язані з компанією.  Керівник відділу рекрутингу та співпраці з університетами для європейського регіону Еммануель Елленберг розповів також про стажування та тренінги в межах повноцінного працевлаштування у компанії.

Окрім цього, представник Schlumberger Ukraine, випускник ІФНТУНГ В’ячеслав Філатов  детальніше розповів про технічну сторону роботи у компанії та свій кар’єрний шлях. Після презентації всі охочі студенти могли пройти коротке тестування та співбесіду, за результатами яких найкращі кандидати отримають пропозицію працевлаштування у компанії Schlumberger.

_________________________________________________________________

З робочим візитом 10 жовтня 2017 Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу відвідали Голова правління ПАТ «Укрнафта» Марк Роллінз, головний радник Голови правління Гдичинський Б, П.,  персональний помічник Голови правління Чикаленко О. В. та менеджер проектів управління з розвитку персоналу Гедзик Н. М.

                

Спочатку делегація ПАТ «Укрнафта» відвідала комп’ютерний центр нафтогазових технологій лабораторію моделювання процесів розробки родовищ нафти і газу кафедри РЕНГР (зав. кафедри, проф. Кондрат О. Р.). Тут Марк Роллінз поспілкувався п’ятьма стипендіатами ПАТ «Укрнафта», які нещодавно пройшли конкурсний відбір, поцікавився їхніми планами на майбутнє, ділився досвідом роботи компанії, спрямованим на підвищення видобутку нафти і газу в Україні.

В ході зустрічі відбулось обговорення основних напрямів подальшої співпраці між університетом та компанією. ІФНТУНГ представляли: ректор, академік НАН України, проф. Крижанівський Є. І., перший проректор ІФНТУНГ, проф. Козак Ф. В., проректор з наукової роботи, проф. Чудик І. І., проректор з навчально-методичної роботи, проф. Карпаш М. О., директор Інституту нафтогазової інженерії, доц. Витязь О. Ю., завідувач кафедри РЕНГР, проф. Кондрат О.Р. Обидві сторони приділили значну увагу потенціалу ІФНТУНГ для виконання тих завдань, які на сьогоднішній день стоять перед компанією «Укрнафта».

Після зустрічі з ректором Марк Роллінз прочитав студентам лекцію на тему «Яких працівників шукають нафтогазові компанії?». Він звернув увагу студентів на основні вимоги, які ставлять компаніями до випускників університетів: «технічні знання, отримані студентами, це ще не все, молодий спеціаліст повинен бути активним, мати свої особисті погляди, не боятись помилятись, але не повторювати помилки, вести за собою інших, генерувати ідеї та втілювати їх в життя». Цими вимогами сьогодні керуються у підборі кадрів в ПАТ «Укрнафта»: проходить реформування підрозділів із залученням молодих активних працівників, заміна працівників, які тривалий час уже пропрацювали на одному робочому місці. В кінці лекції студенти активно задавали питання.

 Візит голови правління «Укрнафта» став новою сторінкою в історії університету, кроком до активної співпраці між університетом та однією з найбільших в Україні нафтогазовидобувних компаній. Голова правління Марк Роллінз підкреслив, що покладає велике надії на співпрацю між ІФНТУНГ та «Укрнафтою».

_________________________________________________________________

12 вересня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу на базі кафедри розробки та експлуатації нафтових і газових родовищ Інституту нафтогазової інженерії відбулось відкриття науково-дослідницької лабораторії моделювання процесів розробки родовищ нафти і газу, облаштованої за підтримки ПАТ «Укрнафта». Нагадуємо, що 16 травня 2017 року ректор університету, академік НАН України, проф. Крижанівський Є. І. підписав Угоду про співпрацю університету з ПАТ «Укрнафта», і це черговий важливий крок університету з розширення співпраці з провідною нафтовою компанією України. ПАТ «Укрнафта» вже тривалий час є платформою для проходження практики студентами нафтогазових спеціальностей. Зарекомендували себе  в компанії добрими фахівцями й випускники університету.

Відкриття нової лабораторії розпочалось урочистим перерізанням стрічки. В умовах, коли питання поєднання науки, освіти і виробництва стоїть особливо гостро, така лабораторія відповідає вимогам часу, адже вона, насамперед, призначена для студентів, які повинні оволодіти технологіями моделювання процесів розробки родовищ нафти і газу для створення проектів, проведення розрахунків, забезпечення якісної та ефективної роботи нафтової галузі.

На відкритті лабораторії були присутні: проректор з науково-педагогічної роботи Мандрик О. М., директор ІНГІ Витязь О. Ю., завідувач кафедри розробки та експлуатації нафтових і газових родовищ Кондрат О. Р., віце-президент з управління персоналом ПАТ «Укрнафта» Олена Кропив'янська, директор Бізнес-підрозділу (Захід) Олег Мальчик, менеджер проектів управління з розвитку персоналу Назарій Гедзик, викладачі та працівники кафедри РЕНГР, студенти. У виступах представників адміністрації університету, дирекції ІНГІ, ПАТ «Укрнафта», завідувача кафедри РЕНГР були висловлені сподівання на подальшу плідну взаємовигідну співпрацю у справі розвитку нафтогазової освіти та галузі України.

_________________________________________________________________

Відповідно до Указу Президента України  № 189/2017 «Про призначення державних стипендій видатним діячам науки» від 24 липня 2017 року строком на два роки призначено державну стипендію докторові технічних наук, професорові кафедри розробки та експлуатації нафтових і газових родовищ Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, заслуженому діячеві науки і техніки України, лауреатові Державної премії України в галузі науки і техніки КОНДРАТУ Роману Михайловичу. Вчений є автором 309 наукових праць, в яких він обґрунтував наукові й технологічні основи методів активного впливу на нафтогазові пласти, щоб підвищити ступінь вилучення з надр вуглеводневої сировини, розробив нові технології і технічні пристрої для інтенсифікації роботи газових і нафтових свердловин в ускладнених умовах видобування. Проф. Кондрат Р. М. є також керівником власної наукової школи «Фізико-технологічні основи підвищення газоконденсатовилучення і збільшення продуктивності свердловин».

Увесь колектив університету вітає Кондрата Романа Михайловича з Президентською стипендією та бажає вченому ІФНТУНГ, відомому в Україні та за її межами, нових відкриттів!

Українська