Новини

Додаткова інформація: 

У рамках XXIX Міжнародної наукової конференції ім. проф. Сергія Бураго "Мова і культура", яка проходила  23 червня 2020р.  в онлайн-режимі на платформі ZOOM,  за активного сприяння доктора педагогічних наук, професора Ганни Володимирівни Онкович  (Київський медичний університет, кафедра іноземних мов та соціально-гуманіатрних дисциплін; ГО «Школа медіаосвіти на Кінбурні»)  відбувся XIV МІЖНАРОДНИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ "Медіаосвітні технології у навчальному процесі".  У роботі Круглого столу взяли участь й викладачі  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, зокрема, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри англійської мови Сахневич І.А., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри філології та перекладу ЯнишинО.К., кандидати філологічних наук, доценти кафедри філології та перекладу Стахмич Ю.С. та Ріба-Гринишин О.М

Учасники  з цікавістю прослухали коротку доповідь доц. Сахневич І.А. про  важливість та доцільність використання графічних органайзерів як медіаосвітніх засобів на практичних заняттях у процесі вивчення професійно-спрямованої англійської мови для студентів спеціальності "Екологія". Доповідач наголосила на тому, що графічні органайзери сприяють формуванню самодисципліни студентів, підвищують їх мотивацію до навчання, сприяють критичному аналізу та синтезу інформації. 

Не менш цікавими для слухачів виявилися й доповіді колег, зокрема, доповідь доц. Янишин О.К.  про важливість інформаційної безпеки в сучасних умовах дистанційного навчання  (з досвіду роботи з масовими відкритими онлайн-курсами "Coursera"), доповідь доц. Стахмич Ю.С. про важливість і можливі шляхи інтеграції масових відкритих онлайн-курсів у підготовку майбктніх перекладачів, а також доповідь доц. Ріби-Гринишин О.М. про особливості організації та викладання німецької мови в умовах дистанційної освіти. 

Варто зауважити, що учасниками IV  МІЖНАРОДНОГО КРУГЛОГО СТОЛУ "Медіаосвітні технології у навчальному процесі" були представники не тіільки з України, але й інших країн, зокрема, Казахстану, Грузії та Білорусі.  

   

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

Сьогодні, 04.05.2020, на кафедрі англійської мови  відбувся II етап XXXII науково-практичної конференції студентів ІФНТУНГ. Конференцію було проведено в режимі онлайн на платформі  ZOOM. У конференції взяли участь 27 студентів різних напрямів підготовки, а також члени кафедри англійської мови, представники інших кафедр та інститутів. Усі англомовні наукові доповіді студентів супроводжувались цікавими презентаціями в Power Point. Незважаючи на незвичний формат конференції – дистанційний, з використанням інформаційно-комунікаційних засобів навчання, усі студенти показали належне володіння знаннями, уміннями й навичками професійно-спрямованої англійської мови.

Кафедра англійської мови щиро дякує усім учасникам конференції і сподівається, що участь у конференції сприятиме підвищенню мотивації студентів щодо вивчення англійської мови і стане тією сходинкою, яку варто удосконалювати у подальшому як особистому, так і професійному житті. Вітаємо Інститут нафто-газової інженерії та його директора Витязя О.Ю., який брав участь у конференції, з переможницею СНТК!

ДЯКУЄМО!

Враховуючи певні мовленнєві показники щодо доповідей та їх презентації (зокрема, володіння граматичними, лексичними, фонетичними, стилістичними аспектами англійської мови; основними вимогами щодо написання та оформлення наукових доповідей), призові місця розподілено таким чином:

І місце  

  1. Нечваль Каріна Андріївна, студентка групи ТЗ-19-1

Доповідь: «ПРИЧИНИ ЗНИКНЕННЯ ТВАРИННОГО ТА РОСЛИННОГО СВІТУ ТА ЙОГО НАСЛІДКИ ДЛЯ ЛЮДСТВА»

(Науковий керівник – старший викладач Мельник О.А.)

 

ІІ місце

Мазурук Олена Русланівна, студентка групи МН-19-2

       Доповідь: «РОЛЬ ПСИХОЛОГІЇ В МЕНЕДЖМЕНТІ»

(Науковий керівник - к.пед.н., доц. Сахневич І.А.)

Григорчук Максим Тарасович, студент групи  ІП-19-1

Доповідь: «ІСТОРІЯ МОВИ ПРОГРАМУВАННЯ»

(Науковий керівник – викладач Іонане Н.П.)

 

ІІІ місце

Заводчіков Дмитро Сергійович, студент групи  АМ-18-1

Доповідь: «КОНСТРУКЦІЯ БУДИНКІВ З КАРКАСНОГО БРУСА»

(Науковий керівник – викладач Соломчак Т.В.)

Михайлів Богдан, студент групи МН-19-2

Доповідь: «ВАЖЛИВІСТЬ МОТИВАЦІЇ В МЕНЕДЖМЕНТІ»

(Науковий керівник - к.пед.н., доц. Сахневич І.А.)

Гриник Владислав Юрійович, студент групи ПТ-19-1

Доповідь: «ЗАСТОСУВАННЯ КОНЦЕПЦІЇ "МАРКЕТИНГ ВРАЖЕНЬ" У ВЕДЕННІ БІЗНЕСУ В УКРАЇНІ ТА ЗАКОРДОНОМ»

(Науковий керівник – викладач Бойків Л.Я.)

NEVER STOP LEARNING!

TROUGH THE THORNS TO THE STARS!

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ!!

У понеділок, 04.травня 2020 р. на кафедрі англійської мови відбудеться ІІ тур студентської науково-технічної конференції з використанням платформи ZOOM.

Початок - 9.00. Запрошуються учасники конференції, викладачі кафедри, а також усі, хто цікавиться англійською мовою професійного спрямування!!

 

 

 

 

ТРЕНІНГ НА КАФЕДРІ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

3 лютого 2020 року на кафедрі англійської мови відбувся семінар-тренінг щодо підготовки студентів усіх спеціальностей до здачі ЄВІ. До тренінгу залучились: завідувач кафедри  к.ф.н., доц.І.Озарко,  к.ф.н., Т.Галай, ст. викл. О.Мельник, Я. Безанюк, Н.Іонане, ст.викл. О.Крицак, а також викладач німецької мови кафедри філології та перекладу п.З.Коржак. Тренінг було проведено п.О.П'ястою, методистом Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

п.Оксана П'яста ознайомила викладачів з Програмою МОНУ щодо основних вимог проведення ЄВІ у закладах вищої освіти, процедурою проведення іспиту та вимогами щодо володіння студентами іншомовними компетентностями. На базі ІФНТУНГ вже сформовано 6 малокомплектних груп. Заняття з підготовки до ЄВІ триватиме 4 місяці по 2 рази на тиждень. Сподіваємося, що отримані і знання, уміння та навички студенти успішно застосують  у процесі здачі такого непростого іспиту (ЄВІ) при вступі до магістратури. 

       

 

МИЛОСЕРДЯ ТА СПІВЧУТТЯ

25.12.2019 Р. Як ми повідомляли, кафедрою англійської мови було проведено Благодійний концерт для підтримки дітей із сиротинців, інтернатів, малозабезпечених сімей.

Частину зібраних коштів, а це близько 2500 грн., отриманих від продажу квитків на концерт, було вирішено витратити на подарунки дітям, які лікуються у онко-гематологічному відділенні Обласної дитячої лікарні.На цю суму були закуплені розвивальні ігри, а також індивідуальні подарунки (розмальовки, олівці, іграшки, фрукти) для 27 дітей, які наразі проходять лікування у відділенні.

Варто зазначити, що наша кафедра долучилася до щорічної акції "Миколай іде до онкохворих", яку організують та проводять волонтери міста із залученням коштів спонсорів для закупівлі не тільки необхідних медичних засобів та ліків, але й інших дуже потрібних для діток речей. Дітки ЗОШ №21 також долучились до святкової програми, де виступили з розважальними номерами (зокрема, син нашого старшого викладача Мельник Євген, учень 6 класу).

          

 

Книга добра

У четвер, 07.11.2019 кафедра англійської мови, зокрема завідувач кафедри к.ф.н., доц. Озарко І.І. та ст. викладач Мельник О.А., провели виховний захід на тему "Творімо добро разом" англійською та українською мовами. У заході взяли участь викладачі кафедри, студенти інститутів, а також запрошені гості: Василь Вишиванюк та Ірина Рабарська, голова БФ «Чисті серцем». На заході присутнім було представлено проєкт "Книга добра", який підтримується колишнім міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним та є освяченим Верховним Архієпископом  Києво-Галицьким Любомиром Гузаром. Студенти мали можливість ознайомитись з проєктом, дізнатись про історію створення Книги добра як українського символу миру ій злагоди, добра й справедливості, української автентичності.  Автори проєкту презентували оригінальний примірник Книги добра, виготовлений в Естонії, а також подарували його друковані примірники бібліотеці ІФНТУНГ. Вони також розповіли про  виникнення ідеї проєкту та його роль у встановленні української державності, закликали усіх небайдужих долучитись до благодійної участі у проєкті. Напередодні заходу кафедра англійської мови провела конкурс серед студентів ІФНТУНГ на виготовлення макету логотипу проекту «Книги добра». Авторів конкурсних робіт було запрошено на захід та нагороджено додатковими балами (10%)  з англійської мови за семестр. Найкращу роботу, на думку авторів проєкту - "Глобус Добра", виготовлений студентами групи МН-!9-2, відзначено друкованим примірником Книги добра. Засновники проєкту були приємно вражені перекладом гімну "Книги добра" англійською мовою, а також дерев'яними магнітами символу Книги добра, виготовленими студентами ІФНТУНГ.

Кафедра англійської мови дякує студентам групи ТР-17-1 Гузій Анні, Гузій Тетяні, Нестерук Тетяні, Єланській Катерині, Романенчуку Віталію, Смижуку Денису та студенту групи НЗ-17-1 Снігурову Євгенію за допомогу у проведенні та участь у заході. 

                                           

 

ОЛІМПІАДА НА КАФЕДРІ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

На кафедрі англійської мови успішно пройшов І тур олімпіади з англійськлої мови. Завдання, які розв'язували студенти різних рівнів підготовки та спеціальностей, відповідали  вимогам вищої школи.

За результатами проведеної олімпіади було визначено таких переможців:

І МІСЦЕ   -   ГАЛУШКО НАТАЛІЯ, гр. НІ-17-2, викл. Безанюк Я.В. (90 балів зі 100)

ІІ МІСЦЕ   -  КЕРКЕР В., гр. ГЗ-18-2, викл. Ігнатюк О.Г. (89 балів зі 100)

ІІІ МІСЦЕ  - КУРУЦ В., гр. НІВ-18-1, викл. Мойсеєнко Н.В.. (86 балів зі 100).

Переможець олімпіади ГАЛУШКО НАТАЛІЯ візьме участь у

Всеукраїнському турі з англійської мови, який пройде у 2019 р. у м. Львів.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!yes

До Міжнародного дня безпеки в Інтернеті

5   лютого 2019 кафедра англійської мови відгукнулась на запрошення книгарні "Є" та Наталі Гошилик з ГО "Центр дослідження комунікацій" і взяла участь у заході, присвяченому Міжнародному дню безпеки в Інтернеті. Зокрема, доцент кафедри Інна Сахневич на зустрічі з відвідувачами книгарні розповіла про медіаосвіту та основні проблеми Інтернету: пропаганду; обзивання та зневагу; неякісну та заборонену рекламу; цензуру та ксенофобію. Відвідувачі також  ознайомилися з основними критеріями аналізу інформації в Інтернеті, основами інформаційної безпеки, а також практичними порадами щодо забезпечення конфіденційності особистої інформації. 

            

 

ПРОВЕДЕННЯ СНТК НА КАФЕДРІ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

 

17-20 квітня 2018 року на кафедрі англійської мови пройшов ІІ етап ХХХ науково-технічної конференції студентів.

Враховуючи усі вимоги щодо виступів студентів на СНТК (науковість теми, правильність оформлення презентації доповіді, володіння фонетичними, лексичними, граматичними і стилістичними навичками володіння англійською мовою професійного спрямування), призові місця розподілились таким чином:

І місце - Толочко Дмитро, гр. ІП-17-1;

ІІ місце - Галушко Наталія, гр. НІ-17-2; Мельник Олександр, гр. ПМ-17-1;

ІІІ місцеКушпета Катерина, гр. НІ -17-3; Семак Мар'ян, гр. ВНГ-15-1

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!yes

ДЯКУЄМО УСІМ УЧАСНИКАМ КОНФЕРЕНЦІЇ!smiley

 

 

Українська