Студенти першокурсників кафедри комп’ютерних систем і мереж прийняті в спільноту спеціалістів комп’ютерної інженерії

News Cover Image:
News category:

У середу, 30 вересня 2020 року, у стінах Інституту інформаційних технологій Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулися очні урочистості з нагоди посвячення першокурсників напрямку комп’ютерна інженерія у студенти.

Завідувач кафедри, Мельничук Степан Іванович, познайомив першокурсників із викладачами профільних дисциплін, розповів про інноваційний зміст навчання. Професорсько-викладацький склад кафедри комп’ютерних систем і мереж тепло привітав усіх студентів із початком нового навчального року.

Після цього завідувач кафедри, Мельничук Степан Іванович та куратори – вручили студентам першого і другого курсів символічні значки спільноти спеціалістів «Комп’ютерна інженерія».

Дорогі наші студенти!

Від щирого серця бажаємо Вам навчального запалу, здоров’я, досягнення поставлених цілей, поваги в ставленні один до одного, викладачів; хай фортуна завжди супроводжує Ваші сміливі починання!