На кафедрі комп’ютеризованого машинобудування відбувся I етап XXXI Всеукраїнської науково- технічної конференції студентів.

News Cover Image:
News category:

22 листопада 2019 року на кафедрі комп’ютеризованого машинобудування відбувся I етап XXXI Всеукраїнської науково- технічної конференції студентів. Запрошено випускника кафедри КМВ  2012 року: Гриніва Ігора Володимировича - ІТ інженера фірми "Рефіт" (Продаж, наладка програмування контролерів та крокових двигунів і комплектуючих).

З доповідями виступили магістри 2 року навчання  Букатка Юрій, Хомовий Володимир, Салітра Олександр, Сидоров Микола, Семань Микола, Панчук Остап,  Угринчук Роман, Ленич Тарас, Паславський Микола та студенти 4 курсу Лейбюк Тарас, Винничук Богдан. Тематика представлених доповідей конференції була досить різноманітною за напрямами досліджень і актуальною за практичним застосуванням.