Зустріч студентів спеціальності "Туризм" з туроператорами за програмою Workshop

Add Department News:
News Cover Image:

Нещодавно відбулася зустріч представників туроператорів «Музенідіс Тревел», «Турал», ТОВ «Каліпсо ТУР ЮА» зі студентами І-V курсів спеціальності «Туризм» за програмою Workshop.

Представники туроператора «Музенідіс Тревел» повідомили про початок набору студентів на проходження практики в Греції в сезон Літо 2018: п-ів Халкідіки, регіон Пієрія, п-ів Пелопонес, о-в Корфу, Закінф, Тасос, Крит, Родос, Евія та регіонів Кіпру; ТОВ «Каліпсо ТУР ЮА» оголосили умови стажування в Болгарії;  а ТОВ «Каліпсо ТУР ЮА» в Турецькій Республіці.

Після закінчення практики кожен стажер отримає Сертифікат міжнароного зразка про проходження практики.

Пропоновані вакансії: трансфермени, готельні гіди, ескурсоводи, аніматори, офісні працівники.

Загальні вимоги :

1. Вільне володіння українською, російською, англійською мовами.
  2. Цього року надається перевага студентам зі знаннями додаткової мови (угорська та польська).
  3. Комунікабельність, відкритість, активність та впевненість.
  4. Не конфліктність.
  5. Приємна зовнішність.

Період стажування: квітень-вересень 2018 року.

По результатах зустрічі були заключені договори про співробітництво з питань стажування студентів.